סוד הקריסטלים

סוד הקריסטלים

קריאה? לאו דווקא. סימן שאלה? אולי.
בדרך כלל סימן שאלה וסימן קריאה כאחד.

לא ידוע", "לא ברור", "נשמע אזוטרי", "מיסטי", "לא שייך"…
האם זהו פסק הדין? בהחלט לא! ריפוי בקריסטלים? כן!

קריאה? לאו דווקא. סימן שאלה? אולי. בדרך כלל סימן שאלה וסימן קריאה כאחד. לא ידוע", "לא ברור", "נשמע אזוטרי", "מיסטי", "לא שייך"… האם זהו פסק הדין? בהחלט לא! ריפוי בקריסטלים? כן!

הדבר הינו ידוע למתעניינים ואלו אשר רוצים לגעת באמת הצבעונית הזאת, וברור כשמש לאלו אשר לומדים בדרך נכונה ויסודית. זהו לא מסע פרסומת לקליניקה לריפוי בקריסטלים, אלא הקדמה להסבר מפורט ועדכני על שיטת האבחון והריפוי בקריסטלים, ייחודה ויעילותה. הבסיס והמטרה אינם אלא הרצון האמיתי לעזור לזולת ליהנות מדרך ריפוי טבעית ואפקטיבית.

הסיבה לתגובות הקשות שאינן אוהדות במיוחד לשיטה אינה תמוהה, שכן התרבות המודרנית שעל ברכיה גדלנו לא פתחה אצלנו ,אפשרות לגישה שכזאת. הרי מינקות הכרנו את הרפואה הקונבנציונאלית. אנו רגילים להיעזר ברופא – "דוקטור רפואי", וכמובן בתרופות שהוא מספק לנו, ואת הקריסטלים מעולם לא מצאנו בבית המרקחת. אנו רגילים שתרופות בולעים או מורחים – תרופות .העשויות מחומרים כימיים שהופכים לחלק מאיתנו. חומרים כימיים שאמורים לעזור לנו, הרי לכך כולנו הורגלנו

ובכן, איך זה פועל?

לכל דבר בטבע יש תדר מולקולרי. כלומר האלקטרונים והפרוטונים מסתובבים מסביב לגרעין התא, בקצב מסוים. הדבר נקרא תדר .מאחר ולכל דבר יש תדר מכאן שגם לגוף האדם יש תדר ולכל איבר ואיבר בגוף האדם יש תדר, לכל צורת מרקם בגוף האדם יש תדר ,וגם לאבנים יש תדר.כאמור, לגוף האדם תדרים מספר, מאחר ואנו עשויים מחומרים שונים. יש הבדל בין רקמת עור לבין רקמת שריר ,לבין רקמת עצם וכו'. כאשר מתרחשת בעיה באחד האזורים בגוף האדם. חל שינוי בתדר של האיבר הפגוע. בין אם זה בעור .בשרירים, באיברים הפנימיים, ובעצמות. בקיצור בכל גופנו ברגע שאיבר כל שהוא לא מתפקד באזור מסוים, משתנה התדר .לעומת זאת, תדר האבנים לא משתנה. לכן. כאשר תדר מסוים בגוף אינו תקין, אנו נמשכים אל האבן בעלת התדר המסוים החסר לנו .זוהי רפואת התדרים. כלומר אנו נמשכים אל מה שחסר לנו, ובכך אנו משלימים את החסר .

הקריסטלים ואבני החן שימשו ככלים רבי עוצמה להרחבת התודעה והמודעות כבר משחר התרבות האנושית בהיותם בעלי יכולת השתלבות גבוהה כמעט בכל שיטות הריפוי והטיפול, נחשבות האבנים לבין הכלים הפשוטים ורבי העוצמה ביותר הקיימים לאיזון מישורי הקיום השונים והצ'קרות (מרכזי האנרגיה בגוף האדם). קשת הצבעים הרחבה ומגוון הצורות שבהן ניתן למצוא את אבני החן משקפים את תכונותיהם המגוונות אשר הופכות אותם לכלים רבי-עצמה לפתיחה, ניקוי ואיזון שדה האנרגיה האנושי וההפרעות שבו. פעולתן של אבני החן והקריסטלים גורמות לאפקט מהיר ומורגש אצל המשתמשים בהם, ולכן בשנים האחרונות .עלתה באופן משמעותי הפופולאריות של שיטת טיפול עתיקה זאת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

× איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן