אודות

במבצע!

עבר לי

210.00 180.00

אבחון אונליין

איזון פעילות בלוטת התריס – איזון תת פעילות ופעילות יתר

ערכת אבנים לריפוי טחורים

במבצע!

ערכת אבנים לשיפור נשימתי

100.00 90.00

ערכת אבנים לפרנסה בשפע

תמיסה מצוינת לגיל הלבלוב !

אמא שלי בת 58 ובזמן האחרון התחילה להרגיש תופעות משונות: סחרחורות, גלי חום וכו... קשה היה לה לקבל שהיא הגיעה לגיל המעבר וכל הזמן חיפשה סיבות אחרות לסימפטומים הנ"ל.. חברתי לומדת אצל ד"ר גילה גבריאלוב ובדרך זו היא רוכשת הרבה תמציות מאבנים העוזרות לבעיות שונות, כבר מתחילת הקורס היא סיפרה לי כמה התמציות מחוללות נפלאות אז חשבתי שאולי עכשיו הגיע תורי לבקש תמצית לתופעות גיל המעבר. חברתי אמרה שיש תמצית נהדרת הנקראת גיל הלבלוב ושזה עושה את העבודה מצוין, אימי שהייתה קצת סקפטית לגבי העניין החלה במהירות ובלי שאלות להשתמש בתמצית וחל שיפור עצום!!

שם המוצר: עבר לי

5/5

נ.ג-אימי בת 50+ ומתלוננת על סחרחורות.

לטיהור ובריאות הפה !

אני שמח מאוד שיש לי את הבמה לספר את מסע השידוכים שלי ואני בטוח שישנם עוד בחורים לא מעטים שיש להם את הבעיה הזו. יש לי ריח רע מהפה זה נושא שאנשים מעדיפים לא לדבר עליו אבל אי אפשר לחמוק מהתופעה שאנשים מקצרים איתך את השיחה ומסתפקים בזה שתגיד רק כמה מילים ותסתום את הפה. כך היה לי גם בשידוכים. כל בחורה דחתה אותי ולא רצתה לתת צ'אנס נוסף בשום אופן. הרגשתי שאני חייב לעשות מעשה. קניתי את כל משחות השיניים הכי יקרות אך הם הועילו רק לזמן קצר מאוד לאחר השימוש. מצאתי את עצמי מצחצח שיניים כל שעתיים אך גם זה היה גבולי מאוד. הגעתי למצב שהייתי ממש מתבייש לדבר ונעשיתי פחות ופחות חברותי. חיפשתי תרופה שתוכל לשנות את מצבי לאורך זמן כדי שלא אצטרך להיות משועבד לצחצוח כמה פעמים ביום.יגעת ומצאת תאמין! ערב אחד אימי שמעה הרצאה בנושא אבני החושן מפי ד"ר גילה ורכשה בסכום כסף מזערי יחסית למה שהוצאתי עד היום את התמצית ל"בריאות הפה" שמחתי על כך שישנה תרופה טבעית שטרם שמעתי עליה וללא היסוס התחלתי להשתמש בה ע"י ריסוס פשוט לחלל הפה. אין לכם מושג כמה הכול השתנה .. תודה
5/5

מ.ל- בחור העומד להינשא

לשיפור יכולת הריכוז והזיכרון !

יש לי סדר יום קבוע: בבוקר אני יוצא לעבודה כדי לכלכל את משפחתי ואחרי הצהריים אני יושב ולומד בכולל הקרוב לביתי. לעיתים כאשר עובר עלי יום קשה אני לא כל כך תופס את ה"לימוד" ואני מרגיש כאילו אני מבזבז את הזמן לחינם, הרי ידוע שכדי ללמוד גמרא צריך ריכוז מלא. החלטתי שלא יתכן להמשיך כך ובדרך שאדם רוצה לילך מוליכים אותו. ובאחד השיעורים שהתקיימו בכולל ראיתי את אחד המרצים ממשש אבן שנראית לי יקרה, שאלתי אותו לפשר הדבר והוא אמר שהוא סובל מבעיות ריכוז וזיכרון בשעות הערב, הופתעתי שיש לי חברותא לבעייתי ומייד שאלתי אותו מה ואיך וכו''' הוא הפנה אותי לד"ר גילה ושמחתי לגלות שמלבד האבנים ממש קימות גם תמציות מאבנים שעושות את אותה פעולה אך בשבילי יותר קל לשימוש. אני מגיע לכולל שמח וטוב לב ראשי נמצא במקום וזכרוני לא בוגד בי. ר.ת- תלמידת ביה"ס בד"כ אני תלמידה די טובה ובסה"כ אני אוהבת ללמוד אך שמתי לב שאני מגיעה הביתה ויושבת לעשות שיעורי בית אני לא ממש זוכרת את החומר הנלמד וזה מתסכל מאוד כי אני מקשיבה מאוד בשיעורים. באסיפת הורים האחרונה המורה אמרה לאימי שהיא ממש לא מבינה מדוע אני לא מגיעה להישגים גבוהים יותר הרי אני מקשיבה ומשתתפת יפה. היה לי מאוד חשוב לטפל מייד בבעיה כי מעמדי בחברה היה לי חשוב, חיפשנו פה ושם פתרון אפשרי ומצאנו את התמציות הטבעיות העשויות מאבני החושן, היה מאוד נחמד לגלות שהשימוש קל ונוח וע"י כמה טיפות מתחת ללשון 3 פעמים ביום. הלימוד נכנס לי לראש בצורה הרבה יותר ברורה וקל לי לזכור ולהתמודד גם עם חומר קשה, התמציות הועילו לי גם ברמת הריכוז והלימודים הפכו להיות ממש חוויה מתקנת.
5/5

א.ת- אברך בכולל ערב

יכולת פיתוח ופריחה רוחנית !

אני בן 28 ותמיד מסביבי אני שומע כמה אני מוכשר ,איזה פוטנציאל יש לי ואיך אני יכול להצליח. למען האמת יש לי באמת רעיונות רבים והרבה פעמים כבר רציתי לממש אותם אך לא עלה בידי, דיבורים דיבורים ובפועל כלום! אני מכיר את ד"ר גילה די מקרוב ושאלתי אותה אם יש לה איזה אבן או תרופה כדי להוציא דברים מן הכוח אל הפועל. בהתלהבות ובשמחה היא ענתה בחיוב ואמרה שיש לה תמצית הנקראת "יכולת פיתוח ופריחה רוחנית". התחילו לזוז אצלי עניינים קדימה..
5/5

ד.מ- בחור בעל רעיונות

ד"ר גבריאלוב גילה

ד”ר לגמולוגיה למדעי ההתנהגות

ד”ר גבריאלוב (ד”ר לגמולוגיה ולמדעי ההתנהגות) הינה מאבחנת ומרפאת בקריסטלים, בעלת ניסיון בינלאומי מוכח ורב. ניסיונה העשיר של גבריאלוב מיקם אותה כמרצה בכירה ומבוקשת ברחבי העולם ומרצה אורחת באוניברסיטאות חשובות באירופה וארה”ב.

עם שובה אל מקורות היהדות לאחר מפגש עם נשיא הדור הרבי ,מלובביץ’ אשר המליץ להכניס קדושה לעיסוקה דרך אוצרות האדמה – קריסטלים, אבני החושן ואבנים יקרות .הפכה ד”ר גבריאלוב את עצותיו להוראות מעשיות בחיי היום יום.

Please select listing to show.


מאז חל מהפך בחייה הפרטיים ,היא מנהלת אורח חיים דתי חרדי ומשלבת אותו בעיסוקה, תוך רצון ליישם את עצת הרבי להכניס קדושה לעיסוק .שקדה וחקרה את סודות האבנים והקריסטלים דרך הכתובים, הגמרא, המדרש והמפרשים הקדמונים. כיום היא בין החוקרים הבודדים ואולי אפילו היחידה בעולם כולו שמצאה את השילוב והקשר שבין המדע לאמונה, כפי שהוא מתממש בתורת האבנים היקרות.


כיום ד”ר גבריאלוב ידועה כסמכות המובילה בתחום האבנים היקרות, השימוש והריפוי בעזרתן תוך הבנה .עמוקה של הקורלציה החמקמקה שבין האיזון המנטאלי והרגשי לבין המחלות הפיזיות . ד”ר גבריאלוב חשפה שיטות אבחון וריפוי עתיקות להשגת שלמות ותודעה מורחבת וככזאת ב”ה היא מאבחנת ומטפלת .כבר שנים רבות עוזרת ופותרת בעיות בריאותיות, נפשיות ורוחניות לאלפי אנשים בארץ ובעולם בהצלחה רבה.


כמו-כן מנהלת ד”ר גבריאלוב סדנאות לחשיבה חיובית לאור היהדות עפ”י מקורות חז”ל, וכן מדריכה קורסים למטפלים מקצועיים בכל תחומי הרפואה המשלימה שמאמצים את שיטת האבחון באבנים, גומרים עליה את ההלל ומסכימים שהאבחון שד”ר גבריאלוב ,פתחה על בסיס הידע התורני – מדעי, הוא אכן צילום רנטגן גוף ונפש.

דר’ גבריאלוב הכשירה עשרות רבות של אנשים .ורבים מתלמידיה עוסקים כיום בטיפול וביישום הידע המקצועי שרכשו בהנחייתה. בנוסף, לאמור לעיל, ד”ר גבריאלוב השתלמה בנושא תזונה ייחודי ואחרי חוויות אישיות מרשימות שלה ושל בני משפחה קרובים מאד: הרחיבה את המעגל בהדרגה ,להנחיות אישיות קורסים וסדנאות של בריאות מלאה ולתמיד, רק בעזרת מוצרים ממש, ממש טבעיים תזונה נכונה וטבעית לחלוטין, בעזרת אבנים ותמציות מאבנים (גם כן טבעי לגמרי!) ד”ר גבריאלוב פיתחה במשך שנות עסוקה, תרופות – מדף, בבית המרקחת הטבעי שלה: ערכות של אבני חושן שיוצרות שלוב מנצח לפתרון לבעיות רבות

× איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן